18.04.2016

Realizując projekt "Społeczne zarządzanie przez jakość" Chrześcijańskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, Ich Rodzin i Przyjaciół "Ognisko" opracowało i wydrukowało broszurę informacyjną zawierającą m. in. opis doświadczenia Stowarzyszenia w zarządzaniu opartym o jakość.

broszura

Broszura upowszechniająca realizację projektu "Społeczne zarządzanie przez jakość, współfinansowanego ze środków EOG w ramach programu "Obywatele dla Demokracji", udostępniamy w linku:

http://spolecznezarzadzanieprzezjakosc.ognisko.org.pl/broszura/

14.04.2016

Upowszechniając rezultaty projektu "Społeczne zarządzanie przez jakość", współfinansowanego ze środków EOG w ramach programu „Obywatele dla Demokracji”, udostępniamy Państwu materiały z Konferencji „Społeczne zarządzanie przez jakość na przykładzie rozwoju usług realizowanych przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, Ich Rodzin i Przyjaciół „Ognisko”, która odbyła się w dniu 8 kwietnia 2016 roku.

Materiały do pobrania znajdują się pod linkiem:

/Materiały konferencyjne 08.04.2016r..zip

Konferencja była współfinansowana ze środków EOG w ramach programu „Obywatele dla Demokracji”.

11.04.2016

W dniu 8 kwietnia 2016 roku w auli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie odbyła się konferencja podsumowująca projekt "Społeczne Zarządzanie Przez Jakość", współfinansowany ze środków EOG w ramach programu „Obywatele dla Demokracji”.
W czasie spotkania dzieliliśmy się rezultatami projektu, wnioskami oraz doświadczeniami z wdrażania i udoskonalania Systemu Zarządzania Jakością w naszej organizacji. Cieszymy się tym bardziej, że mogliśmy gościć osoby z całej Polski -  praktyków z wielu organizacji  aktywnie wspierających osoby z niepełnosprawnością, przedstawicieli środowisk naukowych, jak też osoby z niepełnosprawnościami - najważniejsze w naszej działalności.

Widzieliśmy szczere zainteresowanie prezentowanym tematem, a ilość zapytań w kuluarach potwierdza, że temat zarządzania jakością w organizacjach pozarządowych jest zagadnieniem ważnym i ideą wartą przekazywania.

Dzięki temu, że nasza konferencja była częścią dwudniowego, międzynarodowego spotkania pod nazwą „Wsparcie osób z niepełnosprawnością w drodze do aktywizacji zawodowej” był to czas wzajemnych inspiracji, wymiany doświadczeń i idei zarówno dla praktyków jak też teoretyków i naukowców z dziedzin zajmujących się problematyką dotykającą osoby z niepełnosprawnościami. Spotkanie zaowocowało wieloma wzruszeniami w czasie prezentacji i referatów oraz dużą ilością wymienionych kontaktów. Cieszymy się także, że na konferencji nie zabrakło studentów, od których bardzo zależy to jak będzie kształtowała się przyszłość osób z niepełnosprawnościami.

Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie w takim gronie, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy !

Konferencja była współfinansowana ze środków EOG w ramach programu „Obywatele dla Demokracji”

 

image ico image ico image ico image ico image ico

image ico image ico image ico image ico image ico

image ico image ico image ico image ico